DSC - Power 832
Kdysi vám k pocitu bezpečí postačil jakýkoliv poplašný systém. I časy se ale mění. A mění se také možnosti zajištění vaší bezpečnosti.

My v DSC jdeme s dobou a díky novým technologiím jsme předefinovali význam pojmu bezpečnost. Vykládáme tento široký pojem jako systém, který bude chránit Vás a Vaši rodinu způsoby, o kterých se Vám dříve ani nezdálo.

Představujeme Vám Power 832, výrobek DSC - zabezpečovací systém, který je víc než pouhá poplašná signalizace. Spolehlivý, snadno zvládnutelný a všemi dostupný systém, který Vám dodá klid a bezpečí pro příští léta


AUTOMATIZACE DOMÁCNOSTI
Představte si bezpečnostní systém, který umí ovládat zařízení Vaší domácnosti. Představte si Power 832. Systém, který dokáže nastavit topení, ovládat světla, otevírat garážová vrata, odemykat dveře a spouštět hasící zařízení...to vše na Váš příkaz z běžného telefonu. Můžete dokonce naprogramovat Power 832 tak, aby při požáru nebo při alarmu rozsvítil ve Vašem domě světla.

 

7 STANIC HLASOVÝCH MODULŮ
Power 832 nabízí mnoho nových způsobů zajištění pocitu bezpečí Vám i Vaší rodině.Intercom se 7 stanicemi Vám umožní poslouchat dění v dětské ložnici a zajistit klidný spánek Vašich dětí. Velice jednoduchá komunikace mezi pokoji Vám umožní rychlý kontakt. Aniž byste opustili svoji pracovnu, víte kde si Vaše děti hrají.Již není třeba chodit ke dveřím, zazvoní-li někdo venku. Stačí stisknout tlačítko na libovolné stanici a hovořit s návštěvou.

 

VYUŽITÍ PAGINGOVÉ SLUŽBY
Nejste doma, když Vaše děti přicházejí domů ze školy? Chcete vědět, kolik času stráví uklízečka ve Vašem domě? Žádný problém, Váš bezpečnostní systém odešle zprávu na Váš osobní pager, ihned po jejich příchodu či odchodu.Power 832 nabízí různé kódy pro různé potřeby, lze ho ušít na míru Vašemu osobnímu životnímu stylu.

 

DVA BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉMY V JEDNOM
Power 832 může chránit dvě samostatné oblasti - Váš domov a obchod, hodnotnou sbírku, nebo samostatně obývanou část Vašeho domu. Máte-li nájemníka, Váš systém bude nezávislý na jeho, Vaše klávesnice nebude pípat kdykoliv vejde do svého chráněného prostoru.

 

OVLÁDÁNÍ PO TELEFONNÍ LINCE
Nemusíte se bát o Váš domov, jste-li na dovolené, nebo na služební cestě. Power 832 můžete kontrolovat z kteréhokoliv místa na světě. Z libovolného telefonního přístroje, odkudkoliv, se můžete přesvědčit, zda je systém aktivován a zda nedošlo během Vaší nepřítomnosti k alarmu.

 

JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ
Jen snadno ovladatelný bezpečnostní systém je efektivní. Power 832 využívá 5 tlačítek s programovatelnou funkcí. Pokud spěcháte, stačí stisknout jediné tlačítko a Váš dům je důkladně a spolehlivě střežen.Pomocí jediného tlačítka lze opustit střežený dům bez složité manipulace s ovládací klávesnicí

 

Příslušenství pro Váš systém Power 832.
Originální DSC kvalita

Klávesnice, Intercom/monitor a rozšíření systému pro budoucnostKlávesnice, Intercom/monitor & rozšíření systému pro budoucnost
Hlasová stanice intercomu může být připevněna k libovolné LCD nebo LED ovládací klávesnici. Každá z nich má nastavitelný tón a osvětlení. Svým provedením neruší v žádném interiéru. LCD displej Vám svou nápovědou pomáhá při ovládání systému. Kdykoliv se změní Váš požadavek na velikost systému, lze mu vyhovět systémem přídavných rozšiřovacích modulů.


Intercom se 7 stanicemi
Nyní můžete hovořit se členy Vaší rodiny v kterémkoliv pokoji ve Vašem domě,. Již nemusíte chodit do schodů kvůli každému slovíčku. Nemusíte chodit ke dveřím kdykoliv někdo zazvoní. Stačí stisknout tlačítko na libovolné stanici a ihned víte, kdo je za dveřmi.


Pohybové a akustické detektoryPohybové a akustické detektory
Pohybové detektory DSC ať jsou PIR nebo duální PIR+MW i akustické detektory pro ochranu zasklených ploch jsou přesné a spolehlivé. Vyspělá technologie jim dává vysokou odolnost proti interferencím a planým alarmům.


Kouřové detektoryKouřové detektory
Kouřový detektor DSC nabízí vynikající citlivost na všechny druhy kouře, po jeho zachycení spouští okamžitý alarm na Power 832.


Bezdrátové detektoryBezdrátové detektory
Bezdrátové prvky Power 832 mohou posloužit jako doplněk, nebo jako náhrada vašeho stávajícího klasického bezpečtnostního systému


Dálkový přístup po telefonní linceDálkový přístup po telefonní lince
Pomocí hlasového modulu ESCORT můžete ovládat Váš systém z kteréhokoliv místa na světě. Stačí Vám k tomu jakýkoliv tónový telefonní přístroj. Zařízení vám do telefonu podá kompletní informaci o stavu systému, umožní ho aktivovat a deaktivovat nebo ovládat kterýkliv z 32 výstupů pro osvětlení, topení, zámky dveří nebo vrat.


Ceny vám rádi na základě Vaší poptávky sdělíme dle aktuálního ceníku na telefonním čísle 417 /  53 44 22 nebo můžete zaslat své dotazy na e-mail: info@kelcomteplice.cz, uvádějte prosím Váš telefon a fax.


zpěthlavní menu

Copyright © 1999-2006 Kelcom International Teplice, s.r.o.