prodejna Kelcom Počátky firmy Kelcom International jsou v Kanadském městě Windsor v provincii Ontario, kde firmu zakoupil od původního majitele po roce 1968 pan Vicent Otčenášek. Po roce 1989 rozšířil působení firmy i do Československa s upraveným názvem Kelcom International se sídlem v Hradci Králové. Postupně vznikla řada samostaných právních subjektů. Pod tímto názvem můžete i Vy najít naši firmu v Teplicích a to již od roku 1993.

Kelcom - interiérCo poskytujeme našim zákazníkům? V oblasti  elektronické   zabezpečovací signalizace nabízíme kompletní služby od zabezpečení bytů, domů, firemních sídel až po bankovní ústavy. Nabízíme rovněž kamerové systémy i strukturovanou kabeláž. S firmou EuroTel s.r.o. Praha se datuje spolupráce již od roku 1992, kdy naše firma byla mezi prvními dealery v české republice.

Kelcom - interiérV Teplicích najdete centrum komplexní péče pro zákazníka, který si chce pořídit mobilní telefon. Nabídneme Vám veškeré doplňky k mobilním telefonům, odbornou montáž do všech typů vozidel, servisní služby.Naše společnost Vám může dále nabídnout telekomunikační, kancelářskou a výpočetní techniku, telefonní ústředny.

 

Nahlédněte do naší činnosti:
  • zabezpečovací a kamerové systémy
  • systémy kontroly přístupu
  • mobilní telefony
  • kancelářská a výpočetní technika
  • digitální a satelitní přijímače
Adresa:

P.O. BOX 29
Prodejna: ul. 28. října 32
415 01 Teplice

tel.: 417/ 53 44 22, 53 44 33
fax:  417/ 53 44 43
e-mail: info@kelcomteplice.czzpět

Copyright © 1999-2006 Kelcom International Teplice, s.r.o.