Naše společnost Vám nabízí zabezpečení soukromých i firemních objektů elektronickou zabezpečovací signalizací. Pro zabezpečení objektů používáme prvky firem DIGITAL SECURITY CONTROLS, PARADOX a JABLOTRON. Na základě Vašich požadavků Vám vypracujeme projekt a připravíme cenovou nabídku. Střežení objektů spočívá v hlídání daného prostoru s použitím čidel. V době, kdy potřebujete mít zaručenou ochranu svého majetku, pomocí klávesnice či bezdrátového vysílače uvedete objekt do střežení. V případě napadení objektu je prostřednictvím výstupů ústředny napadení objektu signalizováno buď akusticky vnitřními a venkovními sirénami anebo telefonním komunikátorem či bezdrátovým zařízením přeneseno na pult centrální ochrany bezpečnostní agentury. V případě použití příslušných čidel a snímačů lze dále signalizovat i informace o vzniku požáru, úniku plynu či vody apod.

obr-zabezpec1.jpg (3106 bytes)Strukturovaná kabeláž, která je dalším z námi dodávaných systémů umožňuje přenos všech druhů slaboproudých signálů (telefonní síť, zabezpečovací systém, počítačová síť, regulační systémy). Takto je možné propojit v rozvodném poli požadovaný zdroj signálu s příslušným informačním výstupem. Pro systémy strukturované kabeláže používáme produkty od firmy 3COM.

Zabezpečení objektu je dále možné doplnit o kamerový systém. Ke střežení venkovních i vnitřních ploch používáme kamerové systémy firem AND, TOPICA, AVENIR, COMPUTAR, OSCAR, MINTRON a MITSUBISHI. Můžeme Vám nabídnout černobílé i barevné kamery, přepínací jednotky, kvadrátory, multiplexery a monitory. Záznam je možné provést na videorekordér se záznamem až 960 hod. či pomocí programu na pevný disk počítače.

Vnitřní komunikaci v objektech je možné zajistit dorozumívacími systémy, které lze libovolně nakonfigurovat dle přání zákazníka. Audio a video systémy námi dodávané jsou od firem URMET DOMUS a VIDEOMAN.

obr-zabezpec2.jpg (3231 bytes)Systémy kontroly vstupu jsou dalším z námi dodávaných systémů. Produkty firmy IMPRO jsou vhodné jak pro menší společnosti a podniky, tak i pro společnosti s velkým počtem zaměstnanců. Tento druh systému Vám zaručuje dokonalý přehled pohybu osob i automobilů, umožňuje sledovat docházku zaměstnanců, či dokáže zajistit bezhotovostní platby např. v kantýnách a jídelnách.

V naší nabídce dále najdete pobočkové telefonní ústředny firem ERICSSON, SIEMENS a PANASONIC. Jedná se o typy od malých telefonních ústředen vhodných pro rodinné domky až po digitální ústředny s možností modulového rozšiřování až do několika stovek linek pro podnikatelské prostory. Telefonní ústředny je možné doplnit o tarifikační programy s možností sledování hovorů na jednotlivých linkách.

Ozvučovací systémy pro veřejné prostory a přednáškové sály rozšiřují naši nabídku. Komponenty těchto systémů jsou od firem SEAK, TESLA a NOVES-TRADE.

Naši nabídku zakončují sdružené televizní, satelitní a rozhlasové systémy od firem PACE, SCHWAIGER, NOKIA a GRUNDIG.


Ceny a prvky EZS jsou specifické pro každou individuální  zakázku. Kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme s realizací zabezpečení.Tel.: 417/ 53 44 22 nebo můžete zaslat své dotazy na e-mail: info@kelcomteplice.cz, uvádějte prosím Váš telefon a fax.


zpět

Copyright © 1999-2006 Kelcom International Teplice, s.r.o.